Paketleme Makinelerinin Avantajları Nelerdir?

Kullanımı artış gösteren ve en çok satılan ürünler haline gelen eşyaların paketleme süresi vardır. Büyük firmalar ürünlerini paketlemek için hızlı paketleme servisine ve çalışanlarına ihtiyaç duyar. Bu durum göz önüne alınarak makineler üretilmiştir. Yatak, yatak başlığı ve baza gibi ağır ve paketleme süresi uzun olan ürünler için makineler ürettik. Makinelerdeki esnek ve rahat çalışma şekli ile ürünlerin ölçüsü alınmadan pratik şekilde paketleme işlemi yapılır. Ürün ambalajının sağlam olması için makinelerimizde gelişmiş ısı kontrolü ve ürün presleme sistemleri bulunmaktadır.

Ürünlerin tipine ve şekline göre özel paketleme yöntemleri makinelere esneklik katmak açısından ayar olarak eklenmiştir. Paketleme makineleri temiz işçiliği ile hızlı paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Zamandan ve nakliyeden kazanmak ve geride kalan işlerinize odaklanmak için Elektroteks paketleme makinelerini satın almak iyi bir tercih olacaktır.

Otomatik Paketleme Makinesi

Makinenin Özellikleri ve Avantajları Nelerdir ?

İnsan sağlığı için soğuk yapıştırıcılardan paketleme işlemi yapılır. Köşeli ve geometrik eşyalara uygun olan paketleme sistemi, ısı kontrol ayarı ile uygun olan paketleme seçeneği otomatik olarak makine tarafından seçilir. Paketleme makineleri yatak, baza, başlık, sünger gibi ürünlerin kısa bir süre içinde paketlenmesini sağlar. Yurt içine ve yurt dışına gönderilecek olan ürünlerin güvenli bir şekilde paketlenmesi için ek sistemler bulunmaktadır. Bu makineler özelliklerine göre değişir ve farklı modelleri vardır.

Otomatik Yatak Paketleme Makinası

Paketlemenin yanında firma, şirket ve iş yeri logosunun etiket baskısı bulunan paketleme materyalini kullanmak da mümkündür. Homojen yapıştırıcıları ile sağlıklı paketleme işlemleri yapabilirsiniz. Anlık ısınma ve yapıştırma özelliği ile paketlenen ürünlerin tekrardan açılmasını engeller. Yükseklik, genişlik ve boyut tanımlama özelliği ile her türlü ürüne naylon geçirilmesini sağlar. Paketleme makineleri presleme miktarı için otomatik hesaplama işlemi de yapar. Yatak rulo paketleme ve sünger pres makineleri ise ürünlerin hem sağlam hem de küçük bir hacimde paketlenerek nakliye ve depolama konusunda 80%’e varan avantaj sunar.